środa, 12 lutego 2014

Mmmm great day!

Cześć Cześć !
Poranny spacer z Mikołajem to był dobry początek dnia . Ranne spacery są idealne dla pobudzenia . Świeci ładnie słoneczko, jest ciepełko, i czyste powietrze w lesie :)
Koło 10 przyszedł po mnie Mikołaj . Pokazał mi filmik,który zrobił jak był na feriach w górach, ogarnęłam się i poszliśmy do lasu .  Nie całą godzinkę chodziliśmy sobie po czym kawałek go odprowadziłam i sama zrobiłam sobie malutki spacerek .Koło 15 wyszłam po Dawida . Spotykając się w połowie lasu, powiedział mi,że chce iść do biblioteki. Po drodze pomyliłam drogę do biblioteki i zaraz zaczęto mi to wypominać eh..Ale nie ważne :)  Po wyjściu z biblioteki poszliśmy na spacer na Łazienki . Chwilę posiedzieliśmy na ławce i poszliśmy w stronę domu . Po drodze zatrzymaliśmy się na śluzie, by znów usiąść i popatrzeć na łabędzie . W końcu dupki nam zmarznęły i poszliśmy laskiem do domu .
Wypiliśmy gorącą herbatkę z cytrynką i oglądaliśmy film " Evil Dead "  (Z 2013 ROKU) .
LINK DO ZWIASTUNU "EVIL DEAD" . Jak sam tytuł mówi, film jest horrorem :) Jest podobny do " Teksańska masakra piłą mechaniczną " . Dużo tam cięcia ciał, krwi itp, lecz sam w sobie film mi się podobał :)1 komentarz:

  1. Piękne jest to ostatnie zdjęcie ;) Dodaję do obserwowanych ;))

    OdpowiedzUsuń