wtorek, 4 lutego 2014

Get up and be free ( + Movie "połączenie" )

Hej!
Dzisiejszy dzień był pięknym dniem . Ciepłym i bardzo słonecznym . Pogoda aż zachęcała, aby wyjść na dwór i trochę zaczerpnąć świeżego i cudownego powietrza .
Koło 14 pojechałam po mamę do pracy i poszłyśmy do miasta . Około 16 wyszłam kawałek po Dawida i poszliśmy do mnie . Oglądaliśmy film " połączenie ". Polecam!
Są ferie, w końcu mogę to odczuć . Jestem jak na razie wolna od szkoły . Są piękne ciepłe dni, które trzeba wykorzystać jak najlepiej . 
  S T R E S Z C Z E N I E    F I L M U
 Film jest bardzo ciekawy . Jest sobie policjantka, która odbiera połączenia od osób które są w zagrożeniu danym momencie. Facet, który jest morderca na początku zabija pewną dziewczynę w domu . Następną zaś porywa z pargingu w centrum handlowym i wozi w bagażniku . Dziewczyna widzi morderstwa które wykonuje po drodze ten który ją porwał . Morderca w końcu dojeżdża na miejsce i torturuje dziewczynę . Jak prawie każdy film ma dobre zakończenie tak tu jest tak samo . Policjantka w końcu znajduje dziewczynępo czym pomaga jej i razem przymocowywuja momordercę do krzesła i wychodzą .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz