czwartek, 2 lipca 2015

Dni Obornik 2015

Zaczęły już się wakacje! Koniec z codziennym wczesnym wstawaniem,koniec z głośnymi dzwonkami na lekcje..Miejmy nadzieje,że te wakacje będą cieplejsze i lepsze od poprzednich!

Dni Obornik zaczęły się od tzn.tanecznego popołudnia. Grupy taneczne z Obornik zaprezentowały swoje talenty na targowisku.
Pod wieczór zaczęły się występy,najpierw Dawida Kwiatkowskiego a potem Macieja Maleńczuka. Dla dziwienia dużo fanek koczowało już przed sceną od 8 godziny.. Jak dla mnie to przesada..Wiadomo,każdy lubi to co lubi,ale bez przesady :) Troszkę zdenerwowało mnie to,że główna gwiazda wieczoru zachowała się tak jak nie powinna..Ale w końcowym rezultacie koncert wypadł fajnie. Późniejszym wieczorem była dyskoteka pod gwiazdami.
Kolejny dzień to były wianki. Ja akurat byłam na obsłudze. Sprzedawałam ze szkołą placki itp. Również z mojej szkoły można było spróbować pysznych smakołyków :)
Głównym punktem tego dnia oczywiście były puszczone wianki na wodzie, oraz pokaz fajerwerek ,który w tym roku był niezwykle wspaniały.
Kolejnego dnia był tzw. dzień smaków oraz bieg złotej pyry.
2 komentarze:

  1. Koncerty na pewno byly bardzo fajne :) Życzę miłych wakacji :)

    Będzie mi miło, jeśli do mnie wpadniesz, pozdrawiam :) http://marysiaofficialblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. oo jak fajnie :3

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń