poniedziałek, 19 października 2015

Ciekawa maseczka do włosów i rumiankowy żel do twarzy

Cześć!
   Niestety nie miałam czasu prowadzić wcześniej mojego bloga.. Rozpoczął się nowy rok szkolny i nie miałam czasu cokolwiek tu zrobić.Jednak stwierdziłam,że będę starała się już być tutaj aktywna :)
   Dzisiaj chciałam zacząć trochę inny temat. A mianowicie na temat kosmetyków.
Dziś mam do przedstawienia dwa produkty,które dostałam na urodziny. Jest to jajeczna maseczka do włosów oraz pielęgnujący żel rumiankowy do twarzy. Chciałam to tu poruszy,po to by polecić wam te dwa produkty.  Dlaczego? Używam je co prawda dopiero miesiąc, ale widzę już jakieś efekty, po krótkim użytkowaniu. Te produkty zostały zakupione w tzw. sklepie zielarskim. Na internecie również można je zakupić.

   Maseczka co ciekawe jest z jajek tak jak pisze na etykietce. Więc działa na odbudowę włosów. Niektórzy kładą sobie czyste jajka na włosy i w jakiś sposób też to pomaga.
Więc... Jak dla mnie maseczka jest bardzo fajna. Po umyciu włosów nakładam ją i trzymam z 5 minut. Potem włosy są miękkie i nie wyglądają na zniszczone. O wiele łatwiej też się rozczesują! Zauważyłam też,że mniej włosów mi wypada. Plus też jest taki,że nie zawiera parabenów. No i ładnie pachnie.


Drugim produktem jest żel rumiankowy. Nie pachnie zbyt ładnie w porównaniu do maseczki.

Żel powoduje,że skóra jest gładka, odświeżona. Ostatnimi czasy wychodziły mi jakieś wypryski na twarzy,po jakimś czasie używania tego żelu znikły. Tak jakby się delikatnie zasuszyły. 

Dodatkowym plusem jest to,że jest hipoalergiczny,więc osoby,które mają alergię(w tym ja :) ) mogą spokojnie go używać. Jak dla mnie to w niczym nie przeszkadza. Nic nie wychodzi mi na twarzy od używania tego, a raczej ta twarz się polepsza w jakimś stopniu :)

6 komentarzy:

 1. rowniez uzywam tego żelu
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nie stosowałam, więc wszysstko przede mną ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie uzywalam niczego:/

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta jajeczna maska mnie bardzo zainteresowała!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy ten krem :)
  Dobrej Nocy!
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo fajne produkty! muszę wypróbować ten żel :)

  http://dalenadaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń